Чи готова Україна до опалювального сезону 2015-2016?

19 августа 2015
Новий опалювальний сезон не за горами, а тому від виконання чи невиконання держорганами намічених планів по готовності країни до зими залежить, наскільки тепло буде в наших домівках.
За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, станом на 1 серпня рівень готовності підприємств теплоенергетики, житлово-соціального фонду, об’єктів водопровідно-каналізаційного та дорожньо-мостового господарств до опалювального сезону 2015-2016рр. перебуває на рівні 60-65%.
В рамках підготовки до опалювального сезону сьогодні ведеться заміна теплотрас та встановлення теплових котлів, газових колонок тощо. Також, приблизно з середини вересня будуть проведені гідравлічні випробування трубопроводів. І таким чином, на момент 1 жовтня очікується 100% технічна готовність об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону.
На сьогоднішній день технічна готовність України до опалювального сезону складає 90%. Це пов’язано з неможливістю проконтролювати ситуацію в Донецькій та Луганській областях.
Паралельно, Україна продовжує нарощувати запаси газу у сховищах. Так, Міністерство Енергетики та вугільної промисловості повідомило, що наразі вони складають 12 млрд. кубометрів, в той час я к необхідно 31 млрд.. Запаси ж вугілля на сьогодні складають 1,6 млрд. тон з необхідних 4,6 млрд. тон. З подробицями пропонуємо ознайомитися в опублікуваній інфографіці.